100-SIO Synergia S.A.

Branża: 

Nieruchomości, wynajem, zarządzanie, budowa własnego bloku

CEO: 

Krzysztof Stosio

Rok założenia: 

2020

Głównym celem “100-SIO” Synergia jest zbudować i utrzymywać pozycję lidera wynajmu krótko i długookresowego w Koszalinie i Białogardzie ponieważ w ocenie Spółki to ogromne rynki zbytu z dużym potencjałem dalszego wzrostu.

Koszalin to ponad 100 tysięcy mieszkańców, kilka uczelni wyższych i bliskość turystycznych miejscowości. Białogard to dobrze skomunikowana miejscowość będąca zapleczem mieszkalnym dla Koszalina, ale i Kołobrzegu.

Już teraz “100-SIO” Synergia SA to 47 nieruchomości w tym mieszkania, lokale usługowe i miejsca postojowe. Część z nieruchomości należy do spółek zależnych lub założycieli, część jest dzierżawiona. Wszystkimi Spółka zarządza w ramach wynajmu długo i krótkookresowego. W dalszej perspektywie Spółka planujemy także działanie w innych miejscowościach w województwie Zachodniopomorskim.

Zanim jednak kolejne miasta, w Koszalinie powstanie pierwszy własny budynek wielorodzinny i rozpocznie inwestycje w projekty i działki pod kolejne. Pierwszy 100-SIO Tower w Koszalinie będzie celem emisji.

Już niedługo będzie możliwość zostać wspólnikiem i wejść w działający biznes wynajmu w nadbałtyckich miejscowościach.

Udostępnij emisję

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.